Üllata lähedasi smartposti pakiga

Koostage aaretekirst oma lähedasele. Kirjutage kaasa üks seiksluskiri. Koostage juhuslikest asjadest pakk ja saatke see pakiautomaadiga lähedasele, kes ei oska üllatust oodata

Kirjade kirjutamine ning pakkide saatmine on väga huvitav tegevus nii saatjale kui ka saajale – eks ütle ju vanasõnagi, et kõige suurem rõõm on andmisrõõm. Seetõttu mis võiks olla toredam, kui üllatada oma lähedast! Valige välja mõni armas sõber või sugulane, memme või taadu, emme või issi ja saatke talle SmartPosti või Omnivaga üks päris aare!

Pakkide saatmine võib olla väga huvitav kui kasutada enda kujutlusvõimet täiel võimsusel. Pange lapsega plaan kokku saata pakk lähedasele, kes ei oska seda üllatust oodata. Näiteks võib saaja leida pakiautomaadist ühe aardekirstu, mis on temani saabunud kaugetelt eksootilise saare piraatidelt!

Kasti võib aga lapsega panna ükskõik mida – maiustusi, raamatuid, ehteid, kive, pabereid … olenevalt aardekirstu asukohast võib sinna lisada ka lilli, joonistada vahva kaart või midagi veelgi huvitavamat. Eriti tore, kui on mingi tähtaeg tulemas. Siis muidugi peate aardekirstu pakiautomaati viima päev varem! Võib-olla on aardekirst aga teiste piraatide poolt juba rüüstatud ning paki põhjas on vaid üks kiri ning õun?

Kõige huvitavam võib aga olla paki värvimine, kleepsude peale panemine või hoopis päris kirstu meisterdamine, mis käib suure kasti sisse? Nagu ikka kombeks, tuleb kasutada enda kujutlusvõimet ning lihtsalt lõbusalt aega veeta oma lapsega.

Paari päeva pärast peale paki saatmist saab aga kuulda paki saaja suurt üllatust ja on vaid saaja teada, kas ta võib aimata, kes see piraadipere vembumeheks seekod oli.
Kodused tegevused">
Sportlikud tegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga