Tõeline piraadilahing!

Pidage hoovis või maja ees (või kodus) maha üks piraadilahing, kust ei puudu veepritsid, maskeeringud ja võimalusel kostüümid. Kasutage fantaasiat. Relvastuseks valige midagi pehmet 🙂

Kas kõik on valmis kõige suurejoonelisemaks piraadilahinguks ajaloos? Kellele ei meeldiks piraadid kuid iga piraat peab kaitsma oma laeva ning seekordki ei ole teistmoodi. Varuge veepüstolid, padjad, paberlennukid … kõik, mida võib lahingus kasutada ning kaitske enda maad!

Kujutage ette ühte pärastlõunat enda hoovis või toas kuhu kogunevad erinevad piraadid, muidugi ei puudu sealt ka Jack Sparrow, oma fantastilistes riietes ja mütsides, vöövahel relv (kodukindel), millega ennast vajadusel kaitsta. Lahingus võivad ka osaleda piraatide sõbrad, emad, isad, naabrid, mida rohkem seda uhkem. Igal piraadil on oma meeskond, kellega tehakse koostööd ning võibolla on mõlemad pooled nii tugevad ja targad, et lõpuks läheb vaja läbirääkimisoskusi? Kõik on võimalik.

Nagu igas lahingus peab võitja midagi endale saama, selleks võib olla näiteks suur jäätis, limonaad või hoopiski magamisaja kahe tunnine edasilükkamine? Mida uhkem on võidukarikas, seda vägevam lahing ootab teid ees.

Kujutlusvõime on selliste mängude parim sõber, kas isad ning emad peavad enda igapäevaelu mõtted kõrvale panema ning ennast piraadiks mõtlema. See on parim tunne, mängida oma lastega kogu südamest pannes hetkeks kõrvale toa puhtuse, kodutööde kuhja ning söögi tegemise.

Sellest lahingust räägitakse veel sajandeid! ​
Meelelahutus">
Sportlikud tegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga