Tehke maitsev küpsisetort

Küpsisetordid meeldivad kõigile! Tehke küpsisetort. Ostke vajalikud koostisained, laske koogil seista. Presenteerige uhkustundega!

Olles kodus on miskipärast kõht koguaeg tühi ning silmad otsivad midagi magusat, kuidas oleks aga ise küpsisetordi tegemisega? See on üks kõige lihtsamaid torte, mida teha koos lastega aga see maitseb imeliselt.

Küpsisetordi ilu on selle lihtsuses ning maitses kuid see ei pea välja nägema nagu tavaline küpsisetort. Meil kõigil on peidus üks laps, kes tahab kõige lahedamat ning värvilisemat kooki – üle tipu, kõige lahedamat! Nüüd on meil see võimalus, viskame välja kõik ootused ning lihtsalt valmistame ühe tordi, mis näeb välja nii lahe kui võimalik.

Enne kaunistamist võib maha pidada ühe koosoleku lastega, milline see kook peaks välja nägema: punane? valge? vahukoorega kaunistatud või hoopis martsipanikihiga? Kas talle võiks peale joonistada näokese või matkime loodust? Valikuid on mitmeid aga tähtis on konsensusele jõudmine kuna kõik peavad seda torti armastama.

Siin toome me välja ühe lihtsa, tavalise küpsisekoogi retsepti, et teie kujutlusvõimele esimene idee anda. Selleks te vajate:

  • 4 pakki küpsiseid (vastavalt tordi suurusele (kandilised küpsised, maitse võib ise valida)
  • 600 g hapukoort või 2 suurt topsi huvitava maitsega jogurtit.

Küpsetamine:

Laota küpsised üksteise kõrvale nii palju kui suurt torti tahetakse (mida väiksema tordi teha, seda kõrgemaks ta kasvab. Näiteks kui igal kihil on 10 küpsist tuleb tort umbes kuue seitsme kihiline).

Igale kihile tuleb panna jogurtit või hapukoort (ükskõik mida teie maitsemeeled ütlevad) kuni küpsised on otsas. Seejärel on kaunistamise aeg. Laske koogil natukene külmkapis seista ja võitegi asuda perega kooki nautima!

Head isu!
Meelelahutus">
Meelelahutus">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga