Kehastuge superkangelasteks

Kehastu lapsega superkangelaseks. Kanna oma roll ette. Kas pealtvaatajad saavad aru, mis rollist käib jutt? Aita vihjetega​

Äraarvamismängud ei ole kunagi nii lahedad olnud kui nad on praegu. Kujutage ette, et te olete superkangelane kuid keegi ei tea milline. Nüüd tuleb vaid end rolli sisse mängida ning näitlema hakata. Näiteks olete te Dr Strage, Marvelist – kuidas seda näidelda? Muidugi kätega (tema erilised käeliigutused), ühest kohast teise teleporteerumisega (hüppamisega) ning tema imekauni pika keebi lehvitamisega. Kui teie roll on liiga raske tuleb muidugi vihjeid anda kuid mängu peab jääma veidi müstikat ehk liiga kerged vihjed ei ole huvitavad.

Olge kogu perega üheks pärastlõunaks superkangelaste perekond nagu Imelised!

Äraarvamismängud on väga huvitavad ning lõbusad, vaadake näiteks Frozen 2 – ka seal mängiti seda. Meie mäng on aga lõbusam kuna tegemist on ikka päris superkangelastega. Tehes mängu veelgi huvitavamaks ning raskemaks võib ära keelata ka rääkimise, sest kui raske on superkangelasi ära tunda vaid kehakeele järgi? Varsti saame teada.

Sellised huvitavad mängud koos lastega tugevdavad sidet lapse ning vanema vahel. Eriti siis kui tegemist on teemadega, mis lapsele hetkel meeldivad. Ehk kui laps armastab superkangelasi aga vanemad ei tea nendest väga palju siis on nüüd õige aeg end teemaga kurssi viia ning ka enda last üllatada enda uute teadmistega. Ühiste meeldivuste ning tegevuste kasutamine on alati kindel viis kuidas enda ning lapse päeva huvitavamaks teha.

Sportlikud tegevused">
Kodused tegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga