Võtke osa ühest spordiüritusest

Leia füüsisele sobilik distants, leia lapsele sobilik võistlus ja minge rahvaspordiüritusele.

Ei tea, mis toimub meie ümber igapäevaselt? Kui palju üritusi tegelikult toimub ning kui paljud neist on just teie perele sobilikud? On aeg välja uurida ning lastega koos ennast õues liigutada.

Lastele meeldib olla aktiivne ning ennast liigutada ning mida huvitavam see tegevus on seda rohkem lapsed seda teevad. Näiteks jalgpall, korvpall, suusatamine, ujumine, rulluisutamine, orienteerumine … valikuid on mitmeid. Küll aga tuleb iga väljaskäik teha eriliseks ning huvitavaks. Selleks võib aga osaleda erinevatel spordiüritustel. Näiteks korraldab Tartumaraton mitmeid üritusi aastas, samamoodi võib leida ka orienteerumist (tartu orienteerumisneljapäevikud www.paevakud.ee), mis on eriti huvitav spordiala vabas õhus justnimelt algajatele.

Võtke internet lahti ning uuriga koos lapsega, mida huvitavat saab lähipäevadel teha. Kas tulekus on erilisi võistlusi või kokkusaamisi? Võibolla on naabrihoovis plaanitud üks korralik peitusemäng?

Lastega koos spordiüritustel käimine on aga huvitav tegevus kuna tavalisest kodusest keskkonnast saab välja ning nii lapsed kui ka vanemad saavad sügavamalt hingata ning ennast lahti lasta. Meis kõigis on peidus üks võistlushimuline laps ning spordiüritused toovad ta hästi välja.

Loovtegevus">
Meelelahutus">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga