Joonistage Endomondos kaardile kujund

Tõmmake alla Endomondo äpp, proovige liikudes midagi kaardile joonistada. Mõelge joonistus enne google mapsis / Paberil läbi

Kas te olete näinud erinevaid kujuneid mida inimesed spordiäppides joonistavad? Erinevad äpid kaardistavad trenni või jalutuskäigu gps’i abil, näidates läbitud vahemaa kaardi peal. Nii on mitmed inimesed hakanud joonistama huvitavaid kujuneid ning kirjutama erinevaid lauseid enda sammude abil (workout GPS map). Tegemist on huvitava ajaviitmise viisiga, mis paneb inimesed mõtlema kuid pakub samal ajal meelelahutust. Kusjuures, ka Sherlock Holmes kasutas seda oma vennale sõnumi saatmiseks.

Kaardile saab joonistada näiteks Endomondo äpiga, mille saab alla tõmmata nii Androidi kui ka Apple telefonidesse.

Enne välja minemist tuleb välja mõelda, mida soovitakse kirjutada või joonistada ning teekond läbi mõelda. Teekonnale võib kaasa ka võtta näiteks enda sõbrad, ema, ise või isegi oma lemmiku ning hiljem saab enda joonistatud kaarti teistele näidata. Lisaks võib maha pidada ühe huvitava võistluse näiteks kes suudab pikema lause kirjutatud või kelle kujund on kõige huvitavam.

Tänapäeval ei pea enam enda liigutamine ning sportimine olema igav või staadionil ringide tegemine, me võime kasutada enda kujutlusvõimet ning igast päevast viimast võtta.

Aga kui plaan on valmis, siis ärge unustage enda GPS'i sisse lülitamast ning head teed!
Kodused tegevused">
Õuetegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga