Ehitage tekkidest onn

Tehke magamistuppa onni meenutav moodustis. Pidage maha üks korralik kindluselahing!

Me pole kunagi liiga vanad onni jaoks või veelgi enam padjakindluse jaoks. Meis kõigis on peidus korralik rüütel, kes kaitseb enda kindlust varaste või võõraste eest. Vaadake aga ette, kindluse kaitsmine võib üle minna võitluseks viimase meheni.

Padjakindlust on aga lihtne teha, vaja läheb vaid patju ning tekke, mida rohkem seda uhkem. Padjad ning tekid tuleb aga nii üksteise otsa panna, et kindlusesse pääseks ka sisse. Veelgi erilisemal kindlusel on oma uks, mis käib lahti ning kinni, söögituba ning magamistuba. Samas on ka väga kindlaid kindluseid, kus on vaid üks ruum.

Kodused mängud on huvitavad nii lastele kui ka vanematele kuna nende mängimiseks on vaja kujutlusvõimet. Kujutlusvõimega oleme me võimelised muutma iga padjakindluse korralikuks kindluseks, mida valvavad kasvõi Sõrmuste Isanda Haldjad ning Harry Potteri võlurid.

Võibolla on ka meie rüütel hoopiski Haldjas, nõid, võlur? Kujutlusvõimetel ei ole piire!

Kõige tähtsam on aga lastega mängides meeles pidada seda, et laps võib ennast mängu ära kaotada ehk toa puhtus ning kõikide tasside hetkeline füüsiline olek ei pruugi jääda samaks. Toa saavad kõik osalised ära koristada pärast kindluselahingut.

Kodused tegevused">
Õuetegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga