Minge koerte varjupaika ja viige loom jalutama

Koerte varjupaigas saab jalutada loomadega - leidke endale lähim varjupaik, helistage enne minekut - kas saab.

Värske õhk, armsad loomad ning veidi heategu. Me ei pea ütlemagi kui tähtis on oma lastega jalutamas käia. Vabalt ringi liikumine ning omavahel suhtlemine on igas suhtes tähtis ning jalutamine pakub seda kõike. Tavalised jalutuskäigud majade vahel võivad olla aga igavad, mistõttu on meil huvitav viis välja pakkuda, kuidas jalutuskäike huvitavamaks muuta – loomade varjupaigas loomadega jalutamine.

Lastega jalutamine ei ole vaid tähtis füüsiliselt ehk toast välja saamise tõttu vaid ka suhtlemise tõttu. Mida rohkem tegevusi koos lastega teha, seda meeldejäävam ning huvitavam on elu, miks siis mitte teha kasvõi korra elus üks jalutuskäik varjupaiga loomadele. Võibolla, meeldib see lapsele nii palju, et sellest saab tema rutiini osa. Igal juhul pakub loomadega mängimine nii suurtele kui ka väikestele palju rõõmu ning meile kõigile on vaja natukene armastust oma ellu ning loomad pakuvad seda kuhjaga.

Varjupaigas olevad loomad ootavad suure huviga uusi sõpru, kes nendega jalutama läheksid. Mis oleks toredam kui võtta üks loomakene ning temaga tunnikene jalutada. Lapsed saavad värskes õhus liikuda, loomad on õnnelikud ning vanemad saavad kodust välja – kõik võidavad.

Enne varjupaika minemist tuleb sinna aga ette helistada ning küsida, kas ning kuna võib jalutama tulla.
Õuetegevused">
Kodused tegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga