Ehitage kaardimaja

Ostke pakk kaarte. Alustage 2-tasandilisest kaardimajast, jätkake 3;4 ja 5 tasandilisega.

Kaardimängud on ühed kõige huvitavamad mängud, mida mängida. Kaardimängud on eriti ideaalsed siis kui kodus ei ole enam midagi teha ning energiat pole kuna üks kaardimäng paneb aju ning näpud tööle. Kuid, mis siis kui teha midagi veel lahedamat, ohtlikumat ning närvekõditavamat?

Võtke kaardid kätte ning proovige ehitada kaardimajasid! Kui lapsed ei taha kaarte mängida või aju ei tööta piisavalt hästi kodus olemisest, siis võtke kaardid ning hakake ehitama.

Neid on suhteliselt raske teha, nad vajavad kannatust, head silma ning kindlat kätt kuid lapsega koos on kõik lõbus ning võimalik. Kaardimajade ehitamine on väga lõbus ning samas tõsine tegevus, mis meeldib enamustele. Eriti huvitavaks läheb mäng kui kaardimaja on juba suur ning keegi ei taha et see ümber kukuks.

Hea tujuga ning järjepidevusega on võimalik ka ehitada mitme tasandilisi kaardimaju. Kui te juba sellisteni jõuate, ärge unustage sellest pilti teha. Samuti tuleb kasuks kasutada enda kujutlusvõimet, sest sellised kaardimajad on võimelised purustama füüsikaseadusi.

Lisaks, kui kaardimajade ehitamine on juba käpas, saab korraldada erinevaid võistlusi kas siis aja peale ehitamist või kõige suurema ehitise peale.

Kui kaardimajade ehitamine ei tule esialgu välja, siis on soovitav minna googlesse ning otsida “kuidas ehitada kaardimaja.” Lugege lapsega hoolikalt erinevaid artikleid ning soovitusi, et enda kaardimaja püsti saada.

Kodused tegevused">
Kodused tegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga