Tehke ise oma fantaasiapizza

Tehke ise omaenda fantaasiapizza. Kaunistage see kõigega, mis teile meeldib ja mis pizza peale enamvähem sobib - JAH! ka ananass on ok!

Mis on üks parimad toite maailmas? Loomulikult on selleks pitsa, pepperoni pitsa, ananassipitsa, juustupitsa, lihapitsa … kuid, kas pitsa peab olema reeglitega seostatud? Pepperoni pitsa = pepperoni, juust ja tomatikaste. Mis siis kui laseks koos oma lastega ka enda seest väikse lapse välja ning küpsetaks ühe korraliku fantaasiapitsa? Ükskõik millise, reegleid ei ole.

Tavalised pitsad on imemaitsvad kuid me kõik teame, et ise süüa teha on huvitavam ning lõbusam, eriti veel kui lapsed saavad käed mustaks ning õpivad küpsetama. Siinkohal võibki lapsega pead kokku panna ning välja mõelda maailma parima fantaasiapitsa! Ükskõik milline, ükskõik kui väike või suur, peaasi, et te selle ka koos rõõmsalt ära sööte. Kui pitsa tuleb väga maitsev välja, võib selle salajase retsepti ka üles kirjutada.

Erinevaid ideid on võimalik leida nii kokaraamatutest kui ka internetist: googlest või Youtube’ist.

  • Esimese asjana peab muidugi plaani valmis saama, siis tuleb aga poest läbi hüpata ning kõik vajalikud asjad ära osta nagu näiteks jahu, vorst, salat, avokaado, juust jne.
  • Teiseks tuleb hoolikalt enda käed puhtaks pesta, põlle ette panna ning ennast pitsameistrina ette kujutama.
  • Kolmandaks saab aga oma fantaasiapitsaga alustada! Kas te jälgite kokaraamatust retsepti või teete kõik ise on juba teie otsustada.

Lastega koos küpsetamine on väga lõbus tegevus, lisaks saab pärast kõhu täis süüa. Küpsetamine ning koos tegutsemine muudab suhted lähedasemaks. Lisaks õpivad lapsed söögi tegemist ning hiljem ka köögi koristamist, sest jahu laual, laua all, pliidil ja toolil on peaaegu et garanteeritud.

Head isu!
Kodused tegevused">
Kodused tegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga