Tehke üks roadtrip

Eestimaa on ilus koht, kus vaatamist on palju. Valige koos välja üks Eestimaa nurk ja sõitke sinna, tehes vahepealseid peatusi.

Eestimaa on tõeliselt kena paik, siin võib leida nii jõgesid, merd, saari, orgusid ning ilusaid kirikuid, külasid. Kui palju neist on meil nähtud? On aeg võtta lapsed, tankida auto ning minna ühele ringreisile.

Kutsuge lapsed kokku ning võtke ette Eesti kaart, kuhu te tahaksite sõita? Narva sillale? Pokumaale? Lottemaale? Vooremaale? Põhja Eesti mere äärde? Pärnusse? Viljandi rippsillale? Tartu Toomemäele? Valikuid on väga palju erinevaid ning internetis tulevad appi ka mitmed erinevad leheküljed, mis näitavad nii loodussõbralike kohti kui ka muuseume.

Kui koht on välja valitud tuleb asjad kokku panna, soe jakk peale visata ning kiiresti autosse hüpata, päevavalgust ei tohi kaotada.

Korraliku ringreisi teeb eriliseks see, et iga kell võib teha peatusi. Kui tee ääres müüakse jäätist siis miks mitte teha üks jäätisepeatus ning põldudel ringi vaadata. Samuti võib kaasa võtta kaamera ning huvitavaid pilte teha. Kui kõhud lähevad tühjaks võib leida ühe RMK lõkkeplatsi ning süüa, või otsida veelgi erilisem koht söömiseks.

Ringreisid on ühed kõige huvitavamad tegevused igal aastaajal sest lastele üldiselt meeldib sõita autodega. Vältimaks istumise väsimust, tuleb teha mitmeid peatusi sest ainult nii näeme me võimalikult palju huvitavaid ning ilusaid kohti.

Head reisi, head tuju ning toredat päeva!
Loovtegevused">
Õuetegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga