Joonistage koomiks

Joonistage üks koomiks. Mõelge välja koomiks, mis puudutab Teie perekonda, vähemalt 3-4 pilti ja joonistage see.

Kuidas oleks joonistamisega? Mitte aga tavalise joonistamisega, mis võib olla kohati igav ning raske vaid iseenda koomiksi joonistamisega? Meis kõigis on peidus üks kunstnik – mõnes hea mõnes veelgi parem.

Joonistamine on nagu metsas jalutamine, see on rahustav, huvitav ning loominguline. Mõeldes aga laste peale, siis peaaegu kõigile meeldib joonistada. Kui soovida lapsega midagi koos teha siis miks mitte joonistada? Ning miks mitte joonistada iseenda koomiksit oma perest? Me kõik teame Marveli või DC koomikseid ning joonistades saame me kaks maailm kokku panna. Kuidas oleks Superisaga või Ämblikkassiga? Igas peres on nüüdsest üks või mitu kangelast ning meie töö on see vaid paberile joonistada. Võibolla meeldivad teile aga naljakamad ning lühemad koomiksid? Ükskõik, mis stiil teile meeldib, kõike saab paberile panna.

Mitmed psühholoogid lasevad lastel joonistada enda pere, kuna joonistustest on näha peremudelit ning suhteid. Meie siinkohal soovime aga lihtsalt rohkem aega oma lastega koos veeta ning joonistamine on selleks ideaalne. Lapsega koos pliiatsite, kustukummide, värvide jagamine, joonistamise nippide õpetamine ning tee või limonaadi (värskenduse) joomine … parim nädalavahetuse või lõunategevus!

Muutes tavalise joonistamise aga koomiksiks ning veel enda perekonna koomiksiks on see tegevus veelgi huvitavam. Kõigil lastevanematel on kodus olemas üks väike kunstnik ning miks mitte koos ühe koomiksi teha ning pärase selle külmiku peale riputada või kui see on väga hea siis ka ära raamida. Ka lastel on aastate pärast huvitav vaadata enda kunstiteost.

Kui koomiksid ei ole aga varem teie teele sattunud, on see ideaalne aeg veidi uurimistööd teha ning erinevaid koomikseid vaadata, nii lühemaid, pikemaid, Ameerika kui ka Aasia omi.

Lahedat joonistamist!
Sportlikud tegevused">
Õuetegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga