Minge kohvikusse

Tehke üks vahva väljasõit kohvikusse. Kakao? Tee? Jäätisekokteil?

Kellele ei meeldiks vahepeal aega maha võtta ning kohvikus mõnusa muusika saatel head jooki juua? Eriti kui lapsed on väiksemad tuleb lastevanematel hakkama saada väga energilises ning tihti ka lärmakas olukorras. Üks mõnus lõuna kohvikus võib aga nii last kui ka lapsevanemat maha rahustada, mõnusat õhkkonda ning huvitavat vestlust pakkuda.

Pärastlõuna kohvikus võib olla väga huvitav nii lapsele kui la vanemale, eriti siis kui kohvikus pakutakse huvitavaid sööke või jooke.

Kui peres elab magusaarmastaja võib minna kooke sööma, soovides aga soolast toitu ning midagi tugevamat saab aga juba valida mitmete erinevate restoranide ning kohvikute vahelt.

Meile kõigile meeldib süüa ning juua head toitu ning olles kohvikus on meil see võimalus. Selle pärast tuleb ka lastelt küsida, mida nad tahaksid proovida, mis tundub maitsev? Kindlasti jagage omavahel toitu, nii saab rohkem erinevaid maitseid proovida. Lisaks, soe kakao ning tervislik tee on alati maitsev, eriti veel meie kliimas kus võiks sall iga päev kaelas olla.

Nagu öeldakse, armastus käib kõhu kaudu … lapsega kohvikus olemine pakub mõlemale aega üksteist tundma õppida ning samas ka teistega arvestama ning oma vaba aega nautima.

Ärge unustage, kohvikus käimine on privileeg ning eriline tegevus mistõttu tehke kindlasti paar pilti ning nautige enda seltskonda.

Loovtegevused">
Loovtegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga