Kirjutage emale või vanaemale kiri / postkaart

Kirjutage mõnele oma pereliikmele kiri - valige postkontorist välja postkaart, lisage sinna kiri, kirjutage armas kiri oma lähedasele

Me kõik saame iga päev erinevat e-posti, inimestelt keda me teame ning inimestele keda me ei tea. Selles ei ole enam midagi erilist ega imelikku. Kujutage aga ette kui üks hommik on teie postkastis käsitsi kirjutatud kiri. Miski ei tee päeva paremaks kui selline armas üllatus.

Kirjade kirjutamine on tänapäeval muutunud haruldaseks kuna meil on valida poole kiiremate ning paremate võimaluste vahel. Küll aga on kirja kirjutamine südamlik ning armas kuna see võtab aega ning maksab raha. Lisaks, kirjutamaks kirja peame me mõtlema selle inimese peale ning soovima talle kõike paremat. Selle tõttu on ka kirja saamine õnnelik hetk kuna olenevalt vahemaast, on see kiri palju rännanud enne kui ta lõplikku postkasti on jõudnud.

Kiri ei pea olema vaid üks paber, ümbrikusse saab lisada ka erinevaid pilte või isegi kergeid komme, kuivatatud lilli või muud huvitavat. Kirja kirjutamine on enda kujutlusvõime avamine ning rahulikult mõtlemine. Internetist (google, instagram, pintrest) võib leida väga huvitavaid ideid kirjade kirjutamiseks ning kaunistamiseks, alustades musta värvi ümbrikuga lõpetades kirja teel mängude mängimisega – ideid on lõputult, mistõttu võib kirja kirjutamine olla huvitav nii lastele kui ka lastevanematele.

Lapsega koos kirja kirjutamine vajab piisavas koguses distsipliini, kohalolekut ning häid ideid, kuid see on võimalik. Kõige lahedam on koos kiri ka postimajja viia ning siis tulebki vaid oodata reaktsiooni. Kui kaua sellega aega läheb? Vahepeal on millegi ootamine kõige huvitavam ning närvesöövam (heas mõttes) tegevus.

Sportlikud tegevused">
Meelelahutus">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga