Ehitage paberlennukid

Ehitage ja voltige 5 erinevat paberlennukit. Värvige võidusõiduvärvidesse. Tehke kaugusevõistlus ja seejärel trikivõistlus.

Mida teha kodus kui reisida ei saa aga laua all on natukene liiga palju pabereid? Just nii, paberlennukite voltimine – käsitöö, võistlemine, värvimine, matemaatiline mõtlemine ning mängimine, kõik tegevused ühes. Ükski tegevus ei ole liiga igav või tavaline, see tuleb ise põnevamaks teha, mida aga paberlennukitega teha?

Lennukite võistlused:

  1. Paberlennukeid tuleb meisterdada viis, mida erilisemad, seda paremad.
  2. Järgnevalt tuleb need korralikult ära värvida võidusõiduvärvidesse, sest tegemist on võistlusega. Lisaks võib peale kleepida, joonistada enda sponsorite nimed, kes seda võistlust sponsoreerivad ehk rahaliselt aitavad.
  3. Kui lennukid on valmis võistluseks tuleb sügavalt sisse hingata ning ka enda hing võistluseks valmis panna. Parim lennuk võitku!
  4. Kaugusevõistlus – kelle lennuk lendab kaugemale?
  5. Trikivõistlus – kelle lennuk oskab lahedamaid ning erilisemaid trikke teha?

Paberlennukitega saab väga palju erinevaid mänge mängida, eelnevad on vaid soovitused ning võibolla neid mängides tuleb teil veelgi lahedamaid ideid. Näiteks, et võistlust energilisemaks teha võib mängida mustade nõude peale ehk kes kaotab peab pesema nõud. Kes võidab saab viimase jäätise sügavkülmast ära süüa. Kaotaja peab poodi minema. Võimalusi, seda mängu huvitavamaks teha on lõputult.

Meelelahutus">
Meelelahutus">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga