Mängige lauamängu

Ostke mõni lauamäng, keerukam kui tsirkus. Lugege juhend, mängige reeglitepäraselt.

Lauamängud on olnud seltskonna lemmikud juba aastasadu. Kusjuures, esimeseks lauamänguks peetakse Egiptuses mängitud Senetit ehk lauamängud on inimeste kõrval olnud väga kaua aega. Mis siis peatab meid lauamänge mängimast?

Lauamängu mängimine oma lastega on kvaliteetaeg, mis suurendab ühtsustunnet ning õpetab teistega arvestamist, jagamist ning muudki. Muidugi, kui mäng läheb väga tuliseks nagu Monopoliga võib juhtuda, siis on iga üks iseenda eest väljas, sest me kõik tahame Raekoja platsi endale osta.

Küll aga on võimalik vaadata ringi ning soetada mäng, mis meeldib kõigile, selleks võib olla seiklusmäng, täringumäng, trikimängud, male, kabe või isegi võõrkeeles olevad mängud – valikuid on mitmesuguseid. Lisaks saab arvestada lauamänge ostes erinevate vanustega ning keeleoskustega. Kui õige mäng on leitud, ei tule ei lastele ega ka täiskasvanutele telefon või arvuti isegi meelde, sest kogu tähelepanu on suunatud mängule.

Nagu enne mainitud, suurendavad lauamängud ühtsustunnet kuna pere ning/või sõbrad on koos. Psühholoogiliselt on alati teiste tundma õppimiseks soovitav midagi erilisemat teha nagu matkamine, koos reisimine või praegusel juhul, koos lauamängu mängimine kuna me õpime nii teise inimese kohta üpriski palju. Lisaks vajavad lapsed perega koos olemise aega ning mis oleks veelgi lahedam, rõõmsam ning sõbralikum kui üks huvitav lauamäng elutoa põrandal koos limonaadi ning snäkkidega.

Hea tuju on garanteeritud!
Kodused tegevused">
Kodused tegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga