Diskgolfi mängimine

Võta laps ja mine mängi õues diskgolfi

Tervis ning õues mängimine käivad käsikäes ning mis on veel vahvam kui lapsega diskgolfi ehk taldrikugolfi mängida? Kõige parem on aga see, et diskgolfi mängimine on odav ning lihtne, mida saab teha ka enda hoovis. Kui mäng läheb liiga lõbusaks, saab ka sõbrad, sõbrannad külla kutsuda ning ühe kena võistluse maha pidada.

Tahtes aga läbida päris rada, on üle Eesti võimalik leida erinevaid diskgolfi radasid: Tartus Tähtveres, Tõrvandis, Alatskivis, Võrus jne. Diskgolf on väga huvitav ning lastesõbralik mäng. Seda saab mängida nii tõsiselt ning võistluslikult kui ka lõbusalt ning vahvalt. Kui laps ei oska veel lendavat taldrikut visata saab neid vaikselt õpetada.

Näiteks on koertele lendavad taldrikud vägagi meelepärased, ehk laps saab mängida koos nii isa kui ka koeraga. Samuti on internetist võimalik leida palju huvitavaid videoid selle spordiala kohta. Sportides koos lapsega õpib laps nii spordietiketti kui ka teistega arvestamist ning kõike seda läbi mängu. Lisaks on iga lisasamm ning värske õhk kopsudes füüsiliselt tervislik. Soovides aga vaid ühte tervisliku ning lõbusat pärastlõunat võib hüpata autosse ning päris rajal enda täpsus proovile panna.

Mängides aga enda hoovis võib proovida järgmist mängu täpsuse jaoks: Võrgu ümber tõmmata joon paari meetri kaugusele ning joone tagant tuleb mängijatel enda taldrik võrku saada. Kes kõige ennem enda taldrikust lahti saab on võitja. Mida kaugemal on joon, seda raskem on võrku sisse saada ning tehes asja veelgi raskemaks võib mängida aja peale. Kui peres on mitmeid taldrikuid või ka mängida näiteks viie taldriku peale.

Diskgolf on väga huvitav, tervislik ning uudne viis enda aja sisustamiseks. Võttes kaasa hea tuju, midagi näksimiseks ning joomiseks tuleb sellest kindlasti vahva pärastlõuna.

Meelelahutus">
Kodused tegevused">
Jaga:

administrator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga